Kozlowski - Janusz Judek, Bagrowski, Tarnowski, Kowalik - Mikoś (C), Rymarkiewicz, Pastuszyn, Głowski, Kruczyński - Nitka

Ławka rezerwowych: Braciszewski, Szczekot, Lebert, Jacek Judek, Podwysocki, Błażejewski, Szypowski, Wesołek, Szpek

Koniec spotkania. Po bardzo dobrej drugiej połowie wygrywamy 2:0
Rzut rożny dla gospodarzy
89'
Strzał Pastuszyna z dystansu zbyt łatwy dla bramkarza gości
88'
Groźna sytuacja gości po rzucie wolnym. Dośrodkowanie w pole karne, jednak zawodnik gości nie trafia w piłkę
86'
Kolejna ładna akcja naszych zawodników. Strzał głową Pastuszyna prosto w bramkarza gości
84'
Zmiana (Pałuczanka Żnin). Za Nitkę wchodzi Szypowski
82'
Żółta kartka (Piast Złotniki Kujawskie). Brzydki faul zawodnika gości
78'
Zmiana (Piast Złotniki Kujawskie). Kolejna zmiana w zepsole gości
76'
Strzał rozpaczy zawodnika gości z połowy boiska...
75'
Gol (Pałuczanka Żnin). Tak jest! mamy 2:0 po bramce Janusza Judka po strzale głową
74'
Żółta kartka (Piast Złotniki Kujawskie). dla bramkarza gości za dyskusję
72'
Zmiana (Pałuczanka Żnin). Za Kowalika wchodzi Lebert. Za Kruczyńskiego wchodzi Jacek Judek
72'
Nitka głową obok bramki
71'
Blisko samobójczego gola obrońca gości.
70'
Duża przewaga gospodarzy. Nie potrafimy tego zamienić na bramkę
65'
Kruczyński mocno dośrodkowuje intencje naszego pomocnika przeczytał bramkarz gości.
62'
Zmiana (Piast Złotniki Kujawskie). W zespole gości.
60'
Żółta kartka (Pałuczanka Żnin). Rymarkiewicz
58'
Zmiana (Pałuczanka Żnin). Za Głowskiego wchodzi Adam Wesołek
55'
Rymarkiewicz z dystansu mocno z problemami broni bramkarz
53'
Goście nie istnieją. Kolejna sytuacja Pałuczanki. Tym razem Pastuszyn głową "na raty" broni bramkarz gości.
52'
Kolejna 100% sytuacja. Nitka sam na sam uderza a z linii bramkowej piłkę wybija obrońca gości!
48'
Ależ akcja niebiesko-białych. Głowski dostał dobre podanie jednak uderzył w boczną siatkę. To była prawie 100% sytuacja!

Początek 2 połowy. 2 zmiany w zespole gości.

Koniec 1 połowy. Słaba pierwsza część spotkania. Po faulu na Mikosiu, Nitka wykorzystuje rzut karny.
45'
Gol (Pałuczanka Żnin). Nitka pewnie! prowadzimy 1:0.
45'
Mikoś faulowany w polu karnym. Mamy rzut karny!
43'
Centrostrzał z rzutu rożnego zawodnika gości bliski powodzenia. Ostatecznie Kozłowski faulowany.
42'
Kontra gości. Piłka ostatecznie ląduje poza bramką Kozłowskiego. Rzut rożny
40'
Nitka z 16m oddaje strzał, który blokuje obrońca gości. Rzut rożny.
36'
Więcej z gry mają teraz gospodarze, jednak bez większego zagrożenia pod bramką Piasta
31'
Bliski zdobycia bramki Rymarkiewicz po dośrodkowaniu Kruczyńskiego.
30'
Kolejna akcja Pastuszyna i kolejny rzut rożny.
23'
Głowski z dystansu. Strzał jednak zablokowany i z łatwością broni bramkarz gości.
20'
Póki co na boisku wieje nudą... obie drużyny wyglądają na wystraszone.
16'
Bramka dla gości. Sędzia liniowy pokazuje spalonego. Gol nie uznany.
13'
Ciekawe rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Strzał Kowalik wysoko ponad bramką